Starostlivosť o telo

Informácie

Výrobcovia

VÝPREDAJ

Zobrazené produkty

Xiaomi Mi Sonic Electric Toothbrush

XIATOOTH

Nový produkt

Stav:Nový

Farba:Biela

Distribúcia:EU/SK

Viac detailov

3 položky

Skladom

Platba na dobierku Available

33,50 € s DPH


27,92 € bez DPH

Pridať do zoznamu želaní

Popis produktu

Čistenie zubov, ktoré vás bude baviť? S týmto elektrickou zubnou kefkou už ústna hygiena nebude len stratených pár minút v kúpeľni. Xiaomi Mi Sonic Electric Toothbrush ponúka efektívne čistenie zubov, ktoré budete mať pod kontrolou. Za pomoci mobilnej aplikácie vám vaša nová zubná kefka odhalí, ako dobre sa o svoj chrup staráte. Premyslený dizajn vám navyše dopraje pohodlnú manipuláciu. Viacčlenná rodina isto ocení i farebné rozlišovanie krúžky na spodnej strane kefky, ktoré na prvý pohľad rozlíšia, komu ktorá kefka patrí.

Extra silný čistiaci efekt

Naozaj dobrá elektrická zubná kefka sa pozná podľa pohonu. Tento model dostal do vienka vysoko výkonný magnetický levitačný motor, ktorý vydá viac než 31 000 vibrácií za minútu, a dodá tak zubnej kefke nebývalú silu pre maximálne efektívne čistenie vášho chrupu.

Extra silný čistiaci efekt
 
Inovatívna kefková hlavica

Inovatívna kefková hlavica

Šetrná a pritom tak účinná. Hlavica tejto zubnej kefky sa od tých ostatných líši nie len usporiadaním a vysokou hustotou štetín, ale i tým, že neobsahuje kovy a je tak odolná proti hrdzaveniu a usadzovaniu nečistôt. Štetiny kefky sú navyše obrúsené do guľatého tvaru a chránia vaše ďasná pred podráždením.

 

Prispôsobí sa vašim potrebám

Každý chrup potrebuje inú starostlivosť, a preto si môžete vybrať hneď medzi tromi rôznymi režimami čistenia. Pomocou tlačidla môžete prepínať medzi štandardným, jemným alebo osobným režimom, ktorý si nastavíte podľa svojich potrieb.

Prispôsobí sa vašim potrebám
 
Čistenie pod kontrolou

Čistenie pod kontrolou

Mobilné aplikácie vládnu svetu – bez výnimky čistenia zubov. Nastavte si intenzitu i dĺžku čistenia tak, aby vyhovovala práve vám.

 

Budete mať prehľad

Ak prepojíte kefku s mobilnou aplikáciou, získate dokonalý prehľad o tom, ako dobre sú vaše zuby vyčistené. Senzor zabudovaný v kefke rozpozná, ako dobre ste povrch zubov vyčistili, ale zistí i to, či čistíte zuby rovnomerne a akú dlhú dobu. K dispozícii budete mať tiež skóre každého čistenia a celkové štatistiky.

Budete mať prehľad
 
Parádna výdrž

Parádna výdrž

Bojíte sa, že sa vám kefka vybije v tú najmenej vhodnú dobu? Hoďte starosti za hlavu! Mi Sonic Electronic Toothbrush dostal do vienka 700mAh líthiovú batériu, vďaka ktorej vydrží na jedno nabitie až 18 dní. S použitím mobilnej aplikácie navyše jednoducho zistíte, na koľko percent je batéria nabitá a predídete tak nečakanému nedostatku energie.

 

Pohodlné nabíjanie

Nabíjanie nie je žiadna veda. S univerzálnym USB vstupom vám postačí počítač, powerbanka či iné nabíjacie zariadenie. Navyše nie je dôležité, ako kefku na podstavec vložíte, pretože sa vždy automaticky vráti do správnej polohy na nabíjacej stanici.

Pohodlné nabíjanie
 
Podarený a funkčný dizajn

Podarený a funkčný dizajn

Táto zubná kefka je premyslená do posledného detailu. Vďaka povrchu bez spojov je telo i podstavec kefky vodotesný (s úrovni krytia IPX7). Spoj nenájdete ani na vodotesnom silikónovom tlačidle, takže sa nemusíte obávať namočenia ani upchania zubnou pastou. Na zadnej strane matne bieleho tela nájdete protisklzové výstupky zabraňujúce vykĺznutiu kefky, a aby toho nebolo málo, má na spodnej strane vymeniteľný farebný krúžok, ktorý uľahčí rozpoznanie kefiek jednotlivých členov rodiny.

 

Dokumenty

Žiadne zákaznícke recenzie v súčasnosti.

Napísať recenziu

Xiaomi Mi Sonic Electric Toothbrush

Xiaomi Mi Sonic Electric Toothbrush

Stav:Nový

Farba:Biela

Distribúcia:EU/SK

Parametre produktu

Prevedenie
Typ: Zubná kefka
Použitie: Pre dospelých
Farba: biela
Napájanie
Napájanie: Akumulátorové
Indikácia potreby dobitia: áno
Kontrolka: Áno
Funkcie
Počet pulzov: 31000 za min.
Počet kefiek v balení: 1
Počet rýchlostí: 3
Počet kefiek v úložnom priestore nab. stojana: 1
Nabíjací stojan: Áno
Príslušenstvo
Príslušenstvo: náhradná hlavica,
nabíjacia rukoväť
Ďalšie funkcie
Ďalšie parametre: Kompaktné telo elektrickej zubnej kefky Xiao
Zubná kefka má vysokofrekvenčné vibrácie a silný výkon
Kefka Xiaomi Mi Sonic Electric Toothbrush je odolná voči vode
Vďaka protišmykovému povrchu na zadnej strane poskytuje vyššiu bezpečnosť pri čistení vašich zubov
Životnosť batérie zubnej kefky je pri plnom nabití až 18 dní
Hlavica má kvalitné mäkké štetiny od spoločnosti DuPont
Zubnú kefku je možné ovládať pomocou inteligentnej aplikácie Mi Home APP