Mobilné telefóny

Informácie

Výrobcovia

VÝPREDAJ

Zobrazené produkty

LG H815 G4

Nový produkt

Značka:LG G4 (H815)

Stav:Nový

Záruka:12 mesiacov

Farba:Sivá / Grey - gold / zlatá - leather red / kožená červená / ceramic white biela

Farba cermaic white bola vrátená od zákazníka v 14 dňovej lehote telefón ako nový 98% stav

Viac detailov

1 Položka

Skladom

Platba na dobierku Available

229,50 € s DPH


191,25 € bez DPH

Pridať do zoznamu želaní

LG G4 (H815) 

LG G4 je stelesnením toho najlepšieho na poli smartphonov. V špičkovo spracovanom 5,5 "tele je v bezpečí aj ten najlepší hardvér. Telefón je poháňaný najmodernejšou verziou operačného systému Android Lollipop od internetového giganta Google. Systém bude s užívateľom komunikovať cez prepracované moderné rozhranie nazvané UX 4.2. Rozhranie je kompletne navrhnuté primárne pre maximálnu jednoduchosť ovládania a nízke výpočtové nároky, pričom hlavným esom v rukáve je schopnosť učiť sa návykom užívateľa a pružne reagovať na všetky vaše požiadavky.
Nemenej dokonalý je aj hardvér, ktorý svojím výkonom preskakuje väčšinu konkurentov. Základným stavebným kameňom je šestica jadier ukrytá v mikroprocesore Snapdragon od firmy Qualcomm. Aj cez vysoký výkon dosahuje procesor nízkej spotreby a dlhá výdrž telefónu je  zásluhou nielen veľkej batérie s kapacitou 3000mAh. Operačná pamäť o veľkosti 3GB zabezpečí neustále plynulý beh bez ohľadu na počet spustených aplikácií.

 

lcd

Špičkový displej

Čelnej strane dominuje veľký displej s uhlopriečkou 5,5 "s neuveriteľným rozlíšením 2560x1440 bodov. Viac ako tri a pol milióna pixelov bude rozmaznávať váš zrak nielen rekordnou jemnosťou, ale aj špičkovými farbami, sýtou čiernou a žiarivou bielu. Aj napriek špičkovému parametru si zachováva tento QHD panel veľmi nízku spotrebu energie. Tento klenot medzi displejmi je samozrejme starostlivo strážený najmodernejšou verziou Corning Gorilla Glass, ktorá zaisťuje extrémnu odolnosť a neustále perfektný vzhľad.

fotoaparát

 

 

 

 

Profesionálny fotoaparát

Hlavnou prednosťou je špičkový fotoaparát, ktorý ponúka skvelé parametre. 16 Mpx, optickú stabilizáciu . Perfektná svetelnosť f / 1,8 zaistí zábery ostré ako britva s maximálnymi detailmi minimom šumu. Kvalitné fotografie dopĺňajú možnosť nakrúcania videí vo vysokom rozlíšení

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Žiadne zákaznícke recenzie v súčasnosti.

Napísať recenziu

LG H815 G4

LG H815 G4

Značka:LG G4 (H815)

Stav:Nový

Záruka:12 mesiacov

Farba:Sivá / Grey - gold / zlatá - leather red / kožená červená / ceramic white biela

Farba cermaic white bola vrátená od zákazníka v 14 dňovej lehote telefón ako nový 98% stav

Technické parametre