Galaxy A71

Informácie

Výrobcovia

VÝPREDAJ

Zobrazené produkty

Puzdro Roar Samsung Galaxy A71 Transparentná Zobraziť väčšie

Puzdro Roar Samsung Galaxy A71 Transparentná

TSPA71

Nový produkt

5 položky

Skladom

Platba na dobierku Available

8,95 € s DPH


7,46 € bez DPH

Pridať do zoznamu želaní

Popis

Neskrývajte krásu

Ak ste sa do Vášho telefónu zamilovali a nechcete ho zahaliť pred zrakom ostatných do nepriehľadného obalu, máte k dispozícii praktické riešenie. Transparentné puzdro Roar Jelly Vám umožní poodhaliť krásu Vášho miláčika.

TPU

Materiál nazývaný TPU (termoplastický polyuretán) sa vyznačuje vynikajúcimi vlastnosťami. Obal z tohto materiálu je charakteristický svojou elasticitou, ktorá umožňuje veľmi jednoduché nasadenie puzdra na telefón, no zároveň má obrovskú trvácnosť a pevnosť. Manipulácia s telefónom v takomto puzdre je veľmi pohodlná a praktická, nakoľko sa obal nešmýka a je príjemný na dotyk.

Priliehavé výrezy

Vďaka presným výrezom sa kryt Roar Jelly maximálne prispôsobí Vášmu mobilu. Počúvanie hudby, nabíjanie batérie alebo snímanie fotografií je možné aj keď máte telefón zabalený do puzdra. Pohodlne môžete Váš smartfón využívať na to čo Vás baví, praktický kryt Vás nijako neobmedzí.

Dokonalá ochrana

Priehľadné puzdro svojim dizajnom vynikajúco sedí na telefóne a dodáva mu odolnosť voči nevítanému poškrabaniu či poškodeniu. Zásluhou vyvýšených okrajov dokáže kryt Roar pri páde zamedziť kolízii displeja so zemou. Obal rovnako zabezpečí rezistenciu na nečistoty a vyžaduje si minimálnu údržbu.

Hlavné výhody

  • Neskrýva krásu telefónu
  • Kvalitný materiál TPU
  • Presné výrezy na konektory, fotoaparát a ostatné periférie
  • Spoľahlivá ochrana

Žiadne zákaznícke recenzie v súčasnosti.

Napísať recenziu

Puzdro Roar Samsung Galaxy A71 Transparentná

Puzdro Roar Samsung Galaxy A71 Transparentná

Technické parametre