Galaxy A30S

Informácie

Výrobcovia

VÝPREDAJ

Zobrazené produkty

EF-WA307PWE Samsung Wallet Pouzdro pro Galaxy A30s/A50 White (EU Blister)

EF-WA307PWE

Nový produkt

Nádherný design
Povzneste svůj telefon na ještě vyšší úroveň a dodejte mu více elegance s flipovým pouzdrem pro Galaxy A30s. Díky flipovému pouzdru zůstane váš telefon štíhlý a moderní...

Viac detailov

1 Položka

Skladom

Platba na dobierku Available

14,99 € s DPH


12,49 € bez DPH

Pridať do zoznamu želaní

Samsung Wallet Cover na Samsung Galaxy A30S, biela

Ako dosiahnuť, aby bol váš telefón Samsung Galaxy A30S stále ako nový? Ako ideálne riešenie sa ponúka Samsung Wallet Cover. Prečo? Pretože dokáže ochrániť nielen zadný kryt, ale aj displej. Zamedzuje tak vážnejšiemu poškodeniu, ba dokonca strate funkčnosti. Každý milimeter telefónu Samsung Galaxy A30S je tak pod drobnohľadom a vás už nemusí trápiť, čo by sa vášmu telefónu mohlo stať.

Samsung pouzdro


 

Maximálna podpora

Zvláštnu starostlivosť Samsung Wallet Cover prináša nielen telefónu Samsung Galaxy A30S, ale i vám. Prvým plusom sú špeciálne výrezy ako na USB konektor, tak i na fotoaparát. Telefón tak z puzdra nemusíte vôbec vyberať. Za ďalšie plus musíme označiť priehradku na karty na vnútornej strane, do ktorej sa dá vložiť občiansky preukaz, kreditná karta alebo lístok na MHD. Nie je potreba obťažovať sa s celou peňaženkou.Samsung pouzdro karty


 

Nenechá sa rozhodiť

Nech už príde útok v podobe škrabancov, nečistôt či nárazov odkiaľkoľvek, puzdro Samsung Wallet Cover telefón Samsung Galaxy A30S ochráni. Svoje „ochranné štíty“ rozmiestnil na každučký uhol a stranu telefónu. Zároveň si vzájomne rozumejú aj technologicky. Po zatvorení puzdra sa displej automaticky vypne, čím znižuje spotrebu batérie. Čo sa otvorenia puzdra týka, vedzte, že displej na nič nečaká a zapne sa prakticky ihneď.Samsung pouzdro ochrana

Nádherný design
Povzneste svůj telefon na ještě vyšší úroveň a dodejte mu více elegance s flipovým pouzdrem pro Galaxy A30s. Díky flipovému pouzdru zůstane váš telefon štíhlý a moderní.

Praktická přihrádka na karty
Cestujte nalehko s flipovým pouzdrem. Do praktické a bezpečné přihrádky na vnitřní straně pouzdra můžete uložit kreditní karty, jízdenky a podobně.

Nepřekonatelná ochrana
Flipové pouzdro pro je navrženo tak, aby chránilo nejen přední a zadní stranu telefonu Galaxy A30s, ale také jeho hrany. Poskytuje nepřekonatelnou ochranu proti poškrábání, nárazům a dalšímu každodennímu opotřebení.

Funkce automatického zapnutí a vypnutí displeje
Flipové pouzdro zajišťuje ještě snazší přístup k vašemu telefonu. Jednoduše otevřete pouzdro a získáte přístup k často používaným funkcím. Po zavření pouzdra se automaticky vypne displej, takže snížíte spotřebu baterie.

Chraňte svůj chytrý telefon
Ani se nenadějete a telefon má poškrábaný displej nebo zadní kryt, nebo ještě hůř, může dojít k jeho vážnému poškození a ke ztrátě funkčnosti. Jednoduchým řešením, jak tomu zabránit, je použít flipové pouzdro. Telefon je chráněn ze všech stran i úhlů, přičemž všechny důležité funkce včetně USB konektoru a fotoaparátu máte neustále k dispozici.

Zaručená kompatibilita
Originalita příslušenství zajišťuje 100% kompatibilitu s vaším přístrojem. Není tak nutné se obávat, že byste se při výběru pouzdra zmýlili. Samsung dbá na zvýšenou kvalitu a důraz klade také na snadné a příjemné používání.

Vlastnosti:

  • Elegantní design
  • Ochrana displeje
  • Perfektní tvar na míru telefonu
  • Odklápěcí čelní tvrzená část s kapsou pro různé karty


Kompatibilita:
Samsung Galaxy A30s/A50

Žiadne zákaznícke recenzie v súčasnosti.

Napísať recenziu

EF-WA307PWE Samsung Wallet Pouzdro pro Galaxy A30s/A50 White (EU Blister)

EF-WA307PWE Samsung Wallet Pouzdro pro Galaxy A30s/A50 White (EU Blister)

Nádherný design
Povzneste svůj telefon na ještě vyšší úroveň a dodejte mu více elegance s flipovým pouzdrem pro Galaxy A30s. Díky flipovému pouzdru zůstane váš telefon štíhlý a moderní...

áruka 24 mesiacov
Partnumber EF-WA307PWEGWW
Ďalšie parametre
Typ Flipové puzdro
Kompatibilita GSM Samsung Galaxy A30s/A50
Pre značku Samsung
Farba biela
Materiál plast
Rozmery výrobku
Hmotnosť výrobku 0.1 kg
Rozmery balenia
Šírka balenia 19.4 cm
Výška balenia 1.5 cm
Hĺbka balenia 8.7 cm
Váha balenia 0.1 kg